Psychoanalýza – psychoterapie? Jakou zvolit psychologickou pomoc?

  • Předběžná setkání. Odpověď na otázku, jestli zvolit nějakou formu psychologické pomoci a jakou, obvykle poskytnou dvě až tři předběžná setkání, i když někdy to může trvat i delší čas. Předběžná setkání jsou příležitostí k probrání toho, co vedlo k vyhledání psychologické pomoci, k rozhovoru o životní situaci a problémech.

  • Psychoterapeutické konzultace. Pro někoho je vhodnou volbou docházení po určitou dobu na psychoterapeutické konzultace obvykle jednou nebo dvakrát týdně, které v určitých případech dostačují k vyřešení těch záležitostí a problémů, s nimiž se člověk aktuálně potýká. 

  • Psychoanalýza. Někdo může chtít a někdy, zejména při dlouhotrvajících či opakujících se obtížích, potřebuje podstoupit intenzivnější psychoanalýzu. Psychoanalýza nabízí příležitost dojít k trvalejšímu zotavení a hlubší psychické změně. Probíhá optimálně vícekrát v týdnu v dlouhodobějším časovém horizontu. Na jejím konci obvykle je člověk schopný nalézat větší uspokojení v životě a získá schopnost být k sobě pravdivější a rozumět si způsobem, který přináší úlevu a více vnitřní volnosti.

 


Mgr. Roman Telerovský | Soukromá psychoanalytická praxe | Karlovo náměstí 559/28, Praha 2 - Nové město, 120 00

+420 737 366 293rtelerovsky@gmail.com | www.telerovsky.cz

nike tn pas cher nike tn pas cher woolrich outlet online moncler outlet online moncler outlet online peuterey outlet online canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher doudoune canada goose doudoune canada goose doudoune canada goose canada goose outlet italia canada goose outlet italia canada goose outlet italia canada goose outlet italia canada goose outlet italia canada goose outlet italia love moschino outlet love moschino outlet love moschino outlet moschino outlet online moschino outlet online moschino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online cheap nfl jerseys cheap nike nfl jerseys moschino outlet online moschino outlet shop stone island outlet stone island outlet online